O MNIE




Jestem przede wszystkim mamą na pełny etat, mam trójkę wspaniałych dzieci, męża i gotowanie dla mnie to  czysta przyjemność, którą zaszczepiłam między innymi mojego syna. 
Nie mogę również nie wspomnieć o moim małym zwierzyńcu w domu. Bo zaraz dzieci by mnie skrytykowały, że zapominam.  Na pierwszym miejscu i moim oczkiem w głowie jest na pewno Tequila, nasza hasiorka, którą wzięliśmy ze schroniska ponad rok temu, oprócz niej w domu urzęduje szczur Eryk - dwuletni biały, czerwonoki gość i zatwardziały mieszkaniec naszego domu - Zenon- pająk ptasznik.
 Teraz kilka słów o "człowiekach". Mój najstarszy syn to uczeń technikum informatycznego - w tym roku matura. Drugi syn jest uczniem II klasy technikum o profilu - kucharz, a córcia zbuntowana nastolatka to uczennica 6 klasy. Często gotuję razem z nimi, dlatego ich przepisy i pomysły także tutaj znajdziecie.
Z mężem trochę gorzej, natomiast jest on dla nas najlepszym krytykiem kulinarnym.
Oprócz gotowania uwielbiam dobre seriale, filmy i ciekawe książki i ciągle biegam po second handach.
Pewnie jestem typową kurą domową - ale ja to lubię
Gotuję to, co lubię i tak jak lubię. Wiem, że każdy ma własne sposoby ma konkretne danie, dlatego zapraszam do komentowania i do wpisywania własnych uwag. Chcialam zostawiać przepisy na blogu bo kartki żółkną, przepisy giną lub wylatują z głowy,a na blogu zostaną i zawsze można tu zajrzeć.
Treści i zdjęcia na moim blogu są moją własnością i chroni je prawo autorskie. Nie zgadzam się na ich kopiowanie bez mojej wiedzy.

Moje przepisy nadal i ciągle możecie również znaleźć na 


Jeśli macie jakieś pytania, uwagi, lub chcecie o coś zapytać to piszcie

2 komentarze:

  1. wiesz...mogłyśmy się minąć na Zaporze w Solinie :)...co roku tam bywam w trakcie letnich wypraw w Bieszczady - pozdrawia inna kura domowa :):)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hej no być może (my byliśmy od 21 - 28 lipca ):)mam nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się pojechać, bo Bieszczady są cudowne, pozdrawiam również serdecznie :)

      Usuń