czwartek, 4 października 2012

PACZKA Z WINIAR

Dziś dotarła i do mnie paczka z Winiar, w zasadzie tak jak obserwuję na innych blogach każdy dostaje to samo, a może się mylę?.

9 komentarzy:

 1. Moja leży w skrytce , ale ja mam do niej 30 km. Muszę się zmobilizować i odebrać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogólnie jest to samo, czyli 8 produktów w każdej. Od początku akcji wypytuję znajomych, którzy na mnie głosowali hihi ;) co w zamian dostali. Zdarza się, że zamiast sosu włoskiego jest np.salsa, że zamiast makaronu kurczakowego jest pomidorowa, albo zamiast beszamelu inny sosik. Póki co, wszyscy zadowoleni, co niektórzy narzekają tylko na czas oczekiwania...

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm ja się zastanawiam jak to się odbiera :) Ktoś informuje, że paczka już jest i można odebrać? Czy jak? Bo niby mam dostać, ale własnie nie wiem jak z tym jest :) mam hasło i login, ale nie wiem co dalej :) mam chodzić codziennie? hihi
  Swoją drogą ciekawa jestem czy wszyscy głosowali, bo tak dyktowało im sumienie, czy po prostu żeby dostać paczkę :/ Trochę głupio by było, bo by głosowali na byle co :/ Nie myślę o Tobie oczywiście :) Tylko tak się zastanawiałam jak sama głosowałam (z czystym sumieniem to robiłam :D).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. informacje o paczce przychodzą sms - em na numer telefonu, który podałaś i również na meila, ja dziś dostałam że paczka już na mnie czeka w paczkomacie i numer przesyłki.
   Ja akurat głosowałam na przepis znajomej, ale sądzę, ze dużo osób oddaje głosy, żeby tylko dostać paczkę :)

   Usuń
  2. Ja też myślę, że dużo osób głosuje żeby tylko dostać paczkę i co więcej Winiary i Paczkomaty o tym wiedziały...Z góry wiadomo przecież jest, że "bitwę" na lajki wygra ten kto ma więcej członków na blogu, fanów na fb i jego blog istnieje dłużej. Szanse nie równe.Ponadto gdyby w finale znalazła się np.10 blogerów dużo łatwiej byłoby korzystać z tej aplikacji osobom, które na nią natrafiają- wówczas mają tak naprawdę lepszą możliwośc ażeby zapoznać się dokładnie z przepisami. Ale co tam! Są paczki, jest zabawa! :)

   Usuń
  3. Myślę bardzo podobnie, na pewno chodziło także o promocję Winiar i Paczkomatów, żeby każdy je poznał, no ale z takimi konkursami już tak jest :). Natomiast każdy lubi dostawać paczki, prezenty, niespodzianki i to wielki plus dla Winiar za fajną zabawę :)

   Usuń